Sustainable Build Summit 2016, deltagerliste – opdateret 20. januar

Allan Nielsen Alfix
Anders Brøndum Mortensen Dansk Arkitektur Center
Anders Lendager Lendager Arkitekter
Anne Beim KADK/CINARK
Anne Katrine Harder Green Building Council Denmark
Annette Hastrup Vugge til Vugge
Balder Johansen Logik & Co.
Bjarke Fjeldsted Plastmo
Bo Schjødt Andersen Billund Kommune
Bodil Pallesen Agrotech
Brian Meldgaard Egetæpper
Carina Serritzlew The Architecture Project
Carsten Damgaard DBI
Carsten Løppenthin Kebony DK
Carsten Møller DBI
Carsten Østergaard Pedersen Grundfos
Cecilie Østerby Rockwool
Christian Lerche bips
Claus Juul Nielsen Gamle Mursten
Claus Peder Pedersen Arkitektskolen Aarhus
Connie Enghus Rockwool
Dag Duberg Tarkett Desso
Ditte Vind Ditte Vind
Dominique Balmforth Susturb
Elinor Thomsen Region Midt
Elly Kjems Hove DI BYG
Elsebeth Terkelsen Foreningen for bæredygtige byer
Erik Lauritzen Lauritzen Advising
Erik Lind Olsen Caverion
Flemming Toft Emerging
Flemming Werk Advance Nonwoven A/S
Freddy Olesen Region Hovedstaden
Glenda Napier CLEAN
Gregers Frederiksen Salling Entreprenørfirma
Hanne Juul Region Midt
Hans Terney Rasmussen Abeo
Harpa Birgisdottir SBI
Helle Susan Olsen MOE
Henriette Hall-Andersen KEA
Henrik Hassing FORCE Technology
Henrik Hauge Viltoft advokater
Henrik Sørensen Henrik Innovation
Jan F. Boch VTI
Jan Johansson KEA
Jan Kampmann Outrup Vinduer og døre
Jan Ladefoged Egetæpper
Jasper Steinhausen Ouroboros
Jens Lauridsen Xella
Jens Thamdrup NCC
Jette Bjerre Hansen DAKOFA
Jette Snoer Dansk Byggeri
Kai Drewes Egen Vinding og Datter
Karsten Bro Connovate
Kasper Sánchez Vibæk Kvadrat Soft Cells
Kim Enevoldsen Siemens A/S
Kristian Lyk-Jensen Bygningsstyrelsen
Kristian Nordheim Pluskontoret
Kristoffer Soelberg Dansk Arkitektur Center
Lars Christiansen Eksportrådet
Lars Therkelsen STO
Lasse Johnsen Shute Sensing Solutions
Lasse Lind GXN
Lasse Pedersen Halogen
Lene W. Hartmann Furesø Kommune
Line Bech Gate21
Lise Balstrup Flügger
Lise Kloster Bro Habitats
Lone Feifer Velux
Maiken Nicolaisen Dansk Arkitektur Center
Maria Hørmann Dansk Arkitektur Center
Marie Volby Erhvervsstyrelsen
Martin Lentfer Petersen Frøslev Træ
Martin Manthorpe NCC
Martin Tholstrup Taasinge Elementer
Mathilde Serup Polyform
Mia Kruse Rasmussen Alexandra Instituttet
Michael Ølund Shute Sensing Solutions
Michael Aastrup Tarkett Desso
Mikkel A. Thomassen Smith Innovation
Mikkel Kragh Dansk Arkitektur Center
Mikkel Sørensen DTU Skylab
Monica Luniewska Jensen Shute Sensing Solutions
Morten Buus Trafik og Byggestyrelsen
Niels Clement Junckers
Niels Kåre Bruun Better Home
Ole Høy Jakobsen Leaderlab
Patrick Zaubitz Frederikssund Erhverv
Peer Leth Troldtekt
Pelle Munch-Petersen Henning Larsen Architects
Per Monby COWI
Pernille Kinnunen Malmos
Peter Andreas Sattrup Danske Ark
Peter Mørk Werksted
Peter Normann Vangsbo Climate KIC
Peter Noyé Niras
Rasmus Jørgensen Kalk
Rasmus Nielsen FORCE Technology
Rasmus Vincentz Habitats
Rasmus Wendt Nordic Built
René Frimodt KE Fibertec
Rie Øhlenschlæger Arkitektforeningen
Signe Kongebro Henning Larsen Architects
Signe Kromann-Rasmussen Miljøstyrelsen
Signe Wenneberg Signe Wenneberg
Simon Vinzent ArcgencY
Sofus Midtgaard Leaderlab
Steffen Maagaard MOE
Sussie Stenholt Madsen Trafik og Byggestyrelsen
Søren Aggerholm Aalborg Universitet – statens byggeforskningsinstitut
Søren Bendt Outercore
Søren Dyck-Madsen Det Økologiske Råd
Søren Meyer Grundejernes Investeringsfond
Søren Stig Bestyrelsesmedlem
Søren Ulslev Pension Danmark
Tenna Korsbek Andreasen Region Midt
Thomas Brændgaard Siemens A/S
Tina Beier Larsen MOE
Toke Sabroe Leaderlab
Torben Enggaard Ambercon
Torben Gade Forsvarsministeriets Ejendomsstyrelse
Torben Klitgaard Realdania BLOX
Torben Thyregod TT Consultancy
Ulrik Branner Geniebelt
Ulrik Reeh Veg Tech
Ulrik S. Madsen KADK
Vibeke Grupe Larsen NCC